Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

nanosun2

IS KARAT ve společnosti nanosun s.r.o. 

6. března 2024

Přední distributor solárních panelů, střídačů a dalších solárních komponent, využívá informační systém KARAT pro řízení svých procesů.

IS KARAT byl vybrán na základě pozitivních dřívějších zkušeností s jeho používáním a byl uveden do ostrého provozu v lednu 2024.

 „Oceňujeme nejen samotný software a navrhované řešení, ale také kvalitní služby poskytované ze strany dodavatele ERP systému – především flexibilitu v průběhu projektu. Implementační tým byl schopný reagovat na měnící se firemní procesy i v průběhu implementace.“, řekl Miroslav Budinský, Data & Process Analyst ze společnosti nanosun s.r.o. a dodává: „Rovněž oceňujeme velkou řadu nástrojů, které usnadňují práci uživatelům, kteří si díky nim dokáží vlastnoručně personalizovat agendy, se kterými pracují.“

nanosun s.r.o.

Přední dodavatel komponentů pro solární technologie. S nabídkou všech světových značek panelů, střídačů, baterií a dalších zařízení, patří mezi špičku v oboru v Evropě a MENA.

mynanosun.com

Podobné novinky

Zobrazit všechny

med-povrly-1

Společnost Měď Povrly ze skupiny MTX Group implementuje IS KARAT

13. srpna 2020

Společnost Měď Povrly a.s., výrobce válcových a lisovaných produktů z mědi a mosazi zahájila v březnu implementaci IS KARAT. Jedná se tak o další firmu z holdingu MTX Group českého průmyslníka Petra Otavy, která se pro ERP systém KARAT rozhodla.

Máte zájem o schůzku, kalkulaci nebo máte dotaz?

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy, předložíme vám nezávaznou cenovou nabídku nebo vám poskytneme přístup do demoverze našich produktů.