Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

slad

KARAT pro Sladovnu BERNARD

3. února 2006

Akciová společnost Sladovna BERNARD, a.s v závěru roku 2005 dokončila implementaci a uvedla do ostrého provozu podnikový informační systém KARAT.

Akciová společnost Sladovna BERNARD, a.s v závěru roku 2005 dokončila implementaci a uvedla do ostrého provozu podnikový informační systém KARAT.

Realizace řešení naplnila dva základní cíle projektu, a to:

1. sjednocení IS v Rodinný pivovar BERNARD a.s. a Sladovna BERNARD, a.s.

2. realizace specializovaného řešení evidence výroby sladu.

Informační systém KARAT byl zvolen právě na základě úspěšné předchozí implementace ve společnosti Rodinný pivovar BERNARD a.s. a spokojenosti pivovaru se službami a řešením dodavatele.

Rozsah implementovaného řešení ve sladovně zahrnuje oblast Ekonomika, Mzdy a Personalistika, Skladové hospodářství, Nákup a prodej, Evidence výroby sladu a Manažerské výstupy a vyhodnocování.

Sladovna BERNARD, a.s produkuje v současné době zhruba 6700 tun sladu plzeňského typu, který z části zpracovává Rodinný pivovar BERNARD v Humpolci při vaření svého nepasterizovaného piva, a část prodává svým obchodním partnerům. Sladovna má vlastní zdroj provozní vody a čistírnu odpadních vod. Kvalitní sladovnický ječmen nakupuje v okolí Brna, doplňkově z oblasti Českomoravské vrchoviny.

Rodinný pivovar BERNARD a.s.

Výroba tradičního nepasterizovaného piva.

bernard.cz

Podobné novinky

Zobrazit všechny

kps_8997

KARAT Konference 2022 představila novou verzi IS KARAT

20. dubna 2022

Ve čtvrtek 7. dubna 2022 proběhla KARAT Konference 2022, tradiční setkání uživatelů Informačního systému KARAT. Letošního ročníku, který se po dvou letech vrátil z online prostředí do kongresového centra BWP Hotelu International Brno, se zúčastnilo téměř 400 uživatelů z České a Slovenské republiky.

med-povrly-1

Společnost Měď Povrly ze skupiny MTX Group implementuje IS KARAT

13. srpna 2020

Společnost Měď Povrly a.s., výrobce válcových a lisovaných produktů z mědi a mosazi zahájila v březnu implementaci IS KARAT. Jedná se tak o další firmu z holdingu MTX Group českého průmyslníka Petra Otavy, která se pro ERP systém KARAT rozhodla.

Máte zájem o schůzku, kalkulaci nebo máte dotaz?

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy, předložíme vám nezávaznou cenovou nabídku nebo vám poskytneme přístup do demoverze našich produktů.