Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

budova_karat

KARAT Software patří mezi nejstabilnější firmy!

25. dubna 2022

Společnost KARAT Software získala nejvyšší stupeň prestižního mezinárodního ratingového ocenění AAA - splnila tak přísná ekonomická kritéria a certifikační podmínky pro posouzení kredibility a spolehlivosti za posledních 10 let. Hodnocení důvěryhodnosti firem je prováděno certifikační autoritou Dun & Bradstreet.

Nezávislý rating firem AAA, který má historii už v roce 1908, uděluje vedoucí evropský poskytovatel ekonomických informací o společnostech a podnikatelích – Dun & Bradstreet. Ocenění mohou získat pouze společnosti hospodařící se ziskem a splňující velmi přísná kritéria. Ratingové ocenění se vydává ve třech stupních: A, AA a AAA., přičemž na certifikát s hodnocením A až AAA dosáhne pouze úzké procento ekonomických subjektů působících v České republice.

Certifikát potvrzuje, že společnost KARAT Software přínosně nakládá se svými vstupy a efektivně je mění na kvalitní produkty a služby. Splnění přísných kritérií zaručuje exkluzivitu společnosti a potvrzuje tak její silnou pozici na trhu.

Velice mě těší, že naše společnost obhájila nejvyšší ratingové hodnocení AAA. Je to pozitivní informace pro naše obchodní partnery, zaměstnance a pro management firmy.“, řekl Branislav Ludva, místopředseda představenstva společnosti KARAT Software.

Podobné novinky

Zobrazit všechny

2

Evropská špička ve výrobě koksu si vybrala KARAT

31. července 2014

Společnost OKK Koksovny, a.s., výrobce koksu z kvalitního koksovatelného uhlí pocházejícího z hornoslezské pánve, ale i jiných částí Evropy a světa, si pro řízení svého provozu vybrala informační systém KARAT.

Máte zájem o schůzku, kalkulaci nebo máte dotaz?

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy, předložíme vám nezávaznou cenovou nabídku nebo vám poskytneme přístup do demoverze našich produktů.