Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

dzusy

Společnost PFANNER, spol. s r.o., využívá pro řízení svých procesů ERP KARAT

3. listopadu 2023

Významný distributor kvalitních značek potravin a nápojů na českém trhu nyní využívá náš ERP systém KARAT.

Důvody výběru KARAT a průběh implementace

PFANNER, rodinná firma cenící kvalitu a otevřené obchodní vztahy, se rozhodla pro IS KARAT díky jeho jedinečné otevřenosti, která nabízí silnou konkurenční výhodu a umožňuje univerzálnost v obchodních procesech. V rámci implementace bylo zahrnuto několik modulů, včetně CRM, Obchodu, Nákupu, Workflow (BPM), DMS, Projektového řízení a Ekonomiky.

Byla také provedena integrace na outsourcing skladového hospodářství. Díky IS KARAT může PFANNER využívat výhod nezávislosti na dodavateli ERP a efektivního využití schvalovacích procesů prostřednictvím integrovaného nástroje BPM.

PFANNER, spol. s r.o.

PFANNER nabízí více než 650 produktů od mnoha dodavatelů a je významným distributorem více než 30 značek z tuzemska i zahraničí.

pfanner.cz

Podobné novinky

Zobrazit všechny

2

Evropská špička ve výrobě koksu si vybrala KARAT

31. července 2014

Společnost OKK Koksovny, a.s., výrobce koksu z kvalitního koksovatelného uhlí pocházejícího z hornoslezské pánve, ale i jiných částí Evropy a světa, si pro řízení svého provozu vybrala informační systém KARAT.

Máte zájem o schůzku, kalkulaci nebo máte dotaz?

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy, předložíme vám nezávaznou cenovou nabídku nebo vám poskytneme přístup do demoverze našich produktů.