Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

obal

Informační systém KARAT bude na Slovensku řídit výrobu obalového materiálu

14. ledna 2008

V posledních dnech roku 2007 podepsala společnost MAT-Obaly se sídlem v Prievidzi smlouvu na dodávku informačního systému IS KARAT pro řízení svých výrobních provozů v Prievidzi, Žilině a Prešově.

MAT-obaly, s. r. o. je výrobně-obchodní společnost, která působí na slovenském i zahraničním trhu s obalovým materiálem. Mezi její hlavní činnosti patří výroba fólií, zakázková výroba sáčků, sběr a recyklace odpadových fólií a velkoobchodní i maloobchodní prodej obalových materiálů.

Dodavatelem informačního systému bude přímo generální zastoupení výrobce IS KARAT pro Slovenskou republiku. Implementace systému by měla společnosti MAT-Obaly zaručovat ostrý provoz systému od konce března roku 2008. Systém bude používat od začátku provozu 20 současně přistupujících uživatelů s tím, že se předpokládá rozšiřování systému v souladu s dalším plánovaným růstem společnosti.

MAT-obaly, s. r. o.

Výrobně-obchodní společnost, která působí na slovenském a zahraničním trhu s obalovým materiálem.

mat-obaly.sk

Podobné novinky

Zobrazit všechny

Máte zájem o schůzku, kalkulaci nebo máte dotaz?

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy, předložíme vám nezávaznou cenovou nabídku nebo vám poskytneme přístup do demoverze našich produktů.