Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

spolecne-foto-na-web2

Setkání KARAT Solution partnerů a ocenění nejlepších partnerů za rok 2021

10. října 2022

Ve dnech 6. a 7. 10. 2022 proběhlo setkání KARAT Solution partnerů v příjemném prostředí Golf & Ski resortu na Kořenci. Akce se uskutečnila v pohodovém duchu a zúčastnilo se ji 70 českých a slovenských odborníků ze strany Solution partnerů a společnosti KARAT Software.

Hlavními tématy setkání bylo předání informací ohledně vývoje novinek IS KARAT verze 23, prezentace obchodní strategie produktu ALITEO, ukázka partnerského řešení pro plánování dopravy nebo strategie rozvoje partnerské sítě na českém a slovenském trhu. Součástí akce bylo sdílení know-how z realizovaných projektů a konzultační workshopy pod vedením senior konzultantů.

Vrcholem akce bylo ocenění nejlepších KARAT Solution partnerů za rok 2021 – pro Českou republiku prvenství obhájila společnost KARAT Solution, s.r.o. z Jihlavy a pro Slovensko společnost STEP Software s.r.o. z Košic. Za dosažené výsledky a spolupráci děkujeme celé partnerské síti.

Status KARAT Solution partner vlastní 15 certifikovaných společností v České republice a na Slovensku, ve kterých pracuje na více než 100 odborníků a konzultantů na Informační systém KARAT. Spolu s týmem pracovníků KARAT Software se tak významně podílí na rostoucím tržním podílu a úspěchu IS KARAT.

za partnerské oddělení


Ing. Roman Pazdera a Petr Lehkoživ, partner manager

Podobné novinky

Zobrazit všechny

slad

KARAT pro Sladovnu BERNARD

3. února 2006

Akciová společnost Sladovna BERNARD, a.s v závěru roku 2005 dokončila implementaci a uvedla do ostrého provozu podnikový informační systém KARAT.

Máte zájem o schůzku, kalkulaci nebo máte dotaz?

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy, předložíme vám nezávaznou cenovou nabídku nebo vám poskytneme přístup do demoverze našich produktů.