Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

vapol zarovka

Informační systém KARAT ve společnosti VAPOL CZ

26. května 2004

Společnost VAPOL CZ, s. r. o. podepsala na konci roku 2003 smlouvu na dodávku a implementaci informačního systému KARAT.

Společnost VAPOL CZ, s. r. o. podepsala na konci roku 2003 smlouvu na dodávku a implementaci informačního systému KARAT.

Systém je určen pro 8 uživatelů a zahrnuje moduly: Ekonomika, Sklady, Nákup, Prodej, Personalistika, Mzdy, Majetek, speciální řešení mobilních terminálů s čtečkou čárového kódu pro skladovou evidenci.

Hlavním cílem dodávky bylo vyhovět požadavkům zákazníka na budoucí rozvoj systému, který společnost VAPOL CZ plánuje a možnost vlastních úprav. Společnost VAPOL CZ se zabývá velkoobchodním prodejem autopříslušenství a doplňků – prodej výfuků Asmet, brzdových kotoučů ATM Mikoda, brzdových desek Tomex, krytů kol Argo, svíček Brisk, filtrů Filtron.

Informační systém KARAT Lite je z důvodu nižší finanční náročnosti vhodný zejména pro malé společnosti.

VAPOL CZ s.r.o.

Mezinárodní velkoobchodní firma specializující se na automobilový průmysl – tažná zařízení, elektroinstalace na veškeré vozy, ucelený sortiment doplňkových světel a pracovní techniky. Dodavatel nejpoužívanějších servisních autodílů v ČR.

vapol.cz

Podobné novinky

Zobrazit všechny

kk2023

KARAT Konference 2023 představila novou verzi IS KARAT

7. dubna 2023

Ve čtvrtek 30. března 2023 se v kongresovém centru BWP Hotelu International Brno konalo setkání uživatelů informačního systému KARAT - KARAT Konference 2023. Tato tradiční akce přilákala téměř 400 uživatelů z České a Slovenské republiky. Konference byla organizována ve spolupráci s několika významnými zákazníky, kteří se podíleli na sérii workshopů s ukázkami řešení konkrétních úloh v IS KARAT.

kps_8997

KARAT Konference 2022 představila novou verzi IS KARAT

20. dubna 2022

Ve čtvrtek 7. dubna 2022 proběhla KARAT Konference 2022, tradiční setkání uživatelů Informačního systému KARAT. Letošního ročníku, který se po dvou letech vrátil z online prostředí do kongresového centra BWP Hotelu International Brno, se zúčastnilo téměř 400 uživatelů z České a Slovenské republiky.

Máte zájem o schůzku, kalkulaci nebo máte dotaz?

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy, předložíme vám nezávaznou cenovou nabídku nebo vám poskytneme přístup do demoverze našich produktů.