Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

nc line

IS KARAT umožní NC LINE další růst

20. září 2021

Společnost NC LINE se neustále rozvíjí a roste. Je předním světovým hráčem na poli zpracování plechů a dodavatelem mnoha zahraničních i tuzemských zákazníků.

Před časem si majitelé firmy uvědomili, že pro její další rozvoj a růst bude nezbytné pořídit robustní informační systém s možností postupného rozšiřování. Po náročném výběrovém řízení se společnost NC LINE rozhodla spojit síly s firmou KARAT, pro kterou hovořily kvalitní reference v oboru strojírenství, robustnost systému a možnost rozvoje podle požadavků zákazníka. Ostrý provoz byl zahájen 1. 8. 2020.

NC Line a.s.

Kompletní servis v oblasti zpracování plechů.

ncline.cz

Podobné novinky

Zobrazit všechny

2019-04-04-02-53-05_resize

KARAT Konference 2019 představila novou verzi IS KARAT

30. dubna 2019

Ve čtvrtek 4. dubna 2019 proběhla KARAT Konference 2019, tradiční setkání uživatelů Informačního systému KARAT. Letošního ročníku, který se opět konal v kongresovém centru BWP Hotel International Brno, se zúčastnilo téměř 500 uživatelů z České a Slovenské republiky.

zamet-tz

Řešení IS KARAT ve společnosti ZAMET

17. srpna 2022

Český průmyslový podnik ZAMET, spol. s r.o. začal v letošním roce k řízení výrobních a obchodních procesů využívat ERP systém KARAT. ZAMET se věnuje zakázkové a sériové strojírenské výrobě, specializuje na výrobu upínací techniky. Ve svých třech provozovnách zaměstnává zhruba 300 zaměstnanců.

Máte zájem o schůzku, kalkulaci nebo máte dotaz?

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy, předložíme vám nezávaznou cenovou nabídku nebo vám poskytneme přístup do demoverze našich produktů.