Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

kopie-navrhu-bez-nazvu-14

Společnost RABBIT se rozhodla pro KARAT

15. září 2004

Společnost RABBIT Trhový Štěpánov podepsala v měsíci červenci smlouvu o implementaci informačního systému KARAT. Předmětem smlouvy jsou řešené oblasti Ekonomika, Finance, Obchod, Personalistika a mzdy a Odbyt a sklady pro 30 uživatelů.

IS KARAT byl vybrán díky svému rozsahu řešení, znalosti segmentu potravinářského průmyslu a obchodních procesů, moderní architektuře a možnosti zákaznických úprav na úrovni IT oddělení společnosti RABBIT.

Akciová společnost RABBIT Trhový Štěpánov a.s. je včetně svých dceřinných společností česká společnost s více jak 14-ti letou tradicí v chovu, zpracování a distribuci vepřového, hovězího, drůbežího a králičího masa. Spolu se svými dceřinnými společnostmi tvoří holding, zabývající se zemědělskou prvovýrobou, chovem hospodářských zvířat, jejich zpracováním, distribucí a prodejem jak na domácím trhu tak v zahraničí. Společnost má vlastní obchodní síť se 103 obchody.

Cílem projektu je lepší podpora všech obchodních a logistických procesů společnosti RABBIT, propojení všech středisek a závodů do on-line provozu, rychlost zpracování a vyhodnocování informací pro zlepšení komunikace vůči zákazníkům, dodavatelům a institucím.

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Chov, zpracování a distribuce vepřového, hovězího, drůbežího a králičího masa.

rabbit.cz

Podobné novinky

Zobrazit všechny

slad

KARAT pro Sladovnu BERNARD

3. února 2006

Akciová společnost Sladovna BERNARD, a.s v závěru roku 2005 dokončila implementaci a uvedla do ostrého provozu podnikový informační systém KARAT.

Máte zájem o schůzku, kalkulaci nebo máte dotaz?

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy, předložíme vám nezávaznou cenovou nabídku nebo vám poskytneme přístup do demoverze našich produktů.