Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

vlak

Informační systém KARAT pro Jídelní a lůžkové vozy

3. února 2006

Společnost Jídelní a lůžkové vozy, a.s. podepsala smlouvu o předimplementační analýze komplexního podnikového informačního systému KARAT, jehož výrobcem a dodavatelem je KARAT Software a.s.

Společnost Jídelní a lůžkové vozy, a.s. podepsala smlouvu o předimplementační analýze komplexního podnikového informačního systému KARAT, jehož výrobcem a dodavatelem jeKARAT Software a.s.

Společnost Jídelní a lůžkové vozy, a.s. podepsala smlouvu o předimplementační analýze komplexního podnikového informačního systému KARAT, jehož výrobcem a dodavatelem jeKARAT Software a.s.Start projektu byl započat tento týden.

Samotná implementace IS KARAT je plánovaná na několik etap v průběhu roku 2006 a 2007. V současnosti se jedná o 25 uživatelů (celkový počet je plánován na cca 60 uživatelů). Smluvním partnerem pro Jídelní a lůžkové vozy, a.s. je společnost Com-Sys TRADE spol. s r.o. z Prahy.

O společnosti Jídelní a lůžkové vozy, a.s.

Společnost Jídelní a lůžkové vozy, a.s. byla založena v roce 1992. Obrat společnosti činí zhruba 300 mil. Kč ročně a zaměstnává 400 zaměstnanců. Hlavním předmětem podnikání je zajištění kompletního servisu v jídelních, lůžkových a lehátkových vozech pro železniční společnosti a jedná se o jedinou tuzemskou servisní cateringovou organizaci, která operuje na železnici v České republice. Společnost Jídelní a lůžkové vozy, a.s. byla certifikována na základě norem ISO 9001:2001 a také dle systému kritických bodů HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point), garance bezpečných potravin.

JLV, a.s.

Zajištění kompletního servisu v jídelních, lůžkových a lehátkových vozech pro železniční společnosti. Výroba a distribuce plněných baget, tortil a zeleninových salátů.

jlv.cz

Podobné novinky

Zobrazit všechny

nabor_jor3

IS KARAT v praxi – BPM (Business Proces Management)

19. prosince 2022

S nástupem nového pracovníka souvisí mnoho činností a příprav, které na sebe navazují napříč několika odděleními firmy. Přečtěte si, jak BPM pomáhá našemu HR oddělení při nástupu nového pracovníka.

Máte zájem o schůzku, kalkulaci nebo máte dotaz?

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy, předložíme vám nezávaznou cenovou nabídku nebo vám poskytneme přístup do demoverze našich produktů.