Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

moraviaman-800×400

Moraviaman Long Distance Triathlon

16. září 2019

Úderné sportovní komando KARAT eXtream Heads nezahálí a po skvělých výkonech na Pražském maratonu se hodlá porvat s mnohem delší distancí, kterou nabízí Moraviaman Long Distance Triathlon.

Celý závod se skládá z ironmanských tratí – plavání na 3,8 km, silniční cyklistiky na 180 km a jako třešničky na dortu na závěr běžecké maratonské porce 42,195 km. Pro leckoho by to byla zábava na celé prázdniny, nikoli však pro naše odhodlané a nezdolné hvězdy Martina Vašicu a Ondru Kučeru. Ondra je ostřílený matador, který absolvoval Moraviamana již několikrát, zatímco pro Martina je letošní závod ironmanská premiéra. Výsledky během roku však naznačují, že má Martin skvěle natrénováno, a pokud jej nepotká technický problém, v cíli jej na 100 % potkáme.

Aby v tom kluci nebyli sami, sestavili jsme i štafetu, kde jsme si celou tu porci kilometrů rozdělili. Nejvíce si naložil Jirka Zdražil, jehož podíl ve všech disciplínách by vydal na polovičního „železňáka“. Po krátké odmlce se na ironmanské cyklistické štafetářské distance vrátil náš generální ředitel Martin Válek, v plavecké části sekundoval Jirkovi Zdražilovi Peťa Šenkeřík, jeden cyklistický okruh absolvovala moje maličkost a běžecký maraton si rozdělili Jirka Zdražil, Terka Česelková, Denča Augustínová a Filda Pražák. Naši jednotlivci se vnořili do vod otrokovického štěrkáče v sedm hodin ráno a nutno podotknout, že zaplavali naprosto skvěle, a to i přes zákaz neoprenů. Oba jsou ale skvělí plavci a za necelou hodinu a čtvrt už sedali na své silniční speciály, aby se vydali ukrajovat kilometry ze 180kilometrové časovky. S ostatními členy štafety jsme bedlivě sledovali, jak se jim na trati vede, a povzbuzovali, co to šlo. A dlužno podotknout, že jeli excelentně. Do depa dorazili skoro současně, moc se v něm neohřáli a vyrazili na dvaačtyřicetikilometrovou běžeckou pouť.

karat-cta-widget

Podílej se na tvorbě ERP systémů pro přední firmy v Česku a na Slovensku.

Zobrazit volné pozice

KARAT v akci

Zobrazit všechny

beh-800×400

Rohálovská desítka 2012 aneb Orthomyxoviridae Story

1. února 2012

Předem varujeme, že následující text je plný sebestřednosti, násilí, vulgarismů a patologicky odpudivých popisů příznaků viru RNA z čeledě Orthomyxoviridae uhnízděného v těle bezbranného a nevinného běžce.

beskydy

KARAT eXtreme Heads na Beskydské sedmičce

5. prosince 2018

Beskydská sedmička je extrémní horský závod, pořádaný od roku 2010. V roce 2017 startoval 1. září a trasa LONG měřila 95 km s převýšením 5 470 m. Limit pro její dokončení byl 29 hodin.

keh-10

Volkswagen Maraton Praha 2022

16. září 2022

Byl slunný den – osmý máj – ranní máj, byl běhu čas. Máj zval k maratonu všechny z nás… Ano ano, konečně jsme se po dvou letech čekání a odkládání dočkali toho, že jsme mohli pod praporem KARAT eXtreme Heads vyběhnout na trať 26. pražského mezinárodního maratonu.

Máte zájem o schůzku, kalkulaci nebo máte dotaz?

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy, předložíme vám nezávaznou cenovou nabídku nebo vám poskytneme přístup do demoverze našich produktů.